Kismet Σχολή Μαγείας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς σας βρήκα !!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλώς σας βρήκα !! Empty Καλώς σας βρήκα !!

Δημοσίευση από Stazi Σαβ Απρ 11, 2020 9:35 am

Καλημερα !
Χαίρομαι πολυ που αυτο εδω το φόρουμ βρέθηκε στην διαδικτυακή μου περιήγηση ! Ειμαι η Στάζι και ειμαι απο την Θεσσαλονίκη ! Εδω και 4 χρόνια περίπου κανω συνεδρίες ταρώ και χαρτομαντείας με ειδικό με τεράστια επιτυχία, έκανα και κάποιες εργασίες μεσα στα 4 αυτα χρονια αλλα με αποτυχία ! Πιστευω ωστόσο οτι γι’αυτο έφταιγε η συναισθηματική μου συγχιση και το άγχος που ειχα να γίνουν οι εργασίες ! Τωρα ειμαι πιο έτοιμη και αποφασισμένη να τα καταφερω και θα χαρώ πολυ να μοιραστούμε συμβουλές και γνώσεις πανω σε αυτο το θεμα ωστε να καταφερω να κερδισω πίσω τον άντρα που αγάπησα οσο κανεναν αλλο !

Θα χαρώ να τα λεμε !
Καλη σας ημέρα !

Stazi
Εκπαιδευόμενος μάγος

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλώς σας βρήκα !! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα !!

Δημοσίευση από adda123 Σαβ Απρ 11, 2020 10:52 am

καλως ορισες στην μαγισσοπαρεα μας μαγισσακι..καλο διαβασμα και με επιτυχια να επιστρεψει ο αγαπημενος σου
adda123
adda123
Μέντορας/διδάκτωρ
Μέντορας/διδάκτωρ

Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2016
Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλώς σας βρήκα !! Empty Απ: Καλώς σας βρήκα !!

Δημοσίευση από Kismet Δευ Απρ 20, 2020 12:37 pm

Stazi έγραψε:Καλημερα !
Χαίρομαι πολυ που αυτο εδω το φόρουμ βρέθηκε στην διαδικτυακή μου περιήγηση ! Ειμαι η Στάζι και ειμαι απο την Θεσσαλονίκη ! Εδω και 4 χρόνια περίπου κανω συνεδρίες ταρώ και χαρτομαντείας με ειδικό με τεράστια επιτυχία, έκανα και κάποιες εργασίες μεσα στα 4 αυτα χρονια αλλα με αποτυχία ! Πιστευω ωστόσο οτι γι’αυτο έφταιγε η συναισθηματική μου συγχιση και το άγχος που ειχα να γίνουν οι εργασίες ! Τωρα ειμαι πιο έτοιμη και αποφασισμένη να τα καταφερω και θα χαρώ πολυ να μοιραστούμε συμβουλές και γνώσεις πανω σε αυτο το θεμα ωστε να καταφερω να κερδισω πίσω τον άντρα που αγάπησα οσο κανεναν αλλο !

Θα χαρώ να τα λεμε !
Καλη σας ημέρα !
Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη, καλώς ήρθες την ομάδα μας, ό,τι χρειαστείς οι συντονιστές είναι στη διάθεσή σου.
Kismet
Kismet
Αρχιμάγισσα
Αρχιμάγισσα

Αριθμός μηνυμάτων : 286
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2016

https://kismetshop.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης